درباره ما

گروه ASD (اورده هاى ساختمانى داغ) با پشتوانه اى از طرح ، اندیشه ، عمل و اهداف بلند مدت ، از سال 1386 بنیان نهاده شد.

با کسب تجارب نوین در طراحى دکوراسیون داخلى ، طراحى نما و فضاى خارجى ، صنعت شومینه ، چوب ترمو فنلاند (ترمووود) ، رادیاتور هاى دکوراتیو ، پارکت ، کاغذ دیوارى و آتشدان با بهره گیرى از دانش و تخصص روز فعالیت هاى گسترده اى در طراحى ، تولید ، واردات و توزیع در پیش گرفت و طى سالیان متمادى و با عبور از مراحل مختلف در حرفه خود ، با اندوخته اى پربار از تجربه و تخصص وارد دهمین سال موفقیت آمیز خود گردیده است.

اعتبار و محبوبیت شرکت ما حاصل ارائه خدمات مناسب و کارآمدى است که همواره در زمینه کارى خود انجام داده ایم، ما از یک سو با دانش و تخصص و از سوی دیگر تعهد و احساس مسئولیت در قبال مشتریان محترم همواره آماده خدمات رسانى هستیم.

چشم انداز آینده شرکت اورده هاى ساختمانى داغ با تعهد نسبت به کسب و کار و با تکیه بر تخصص نیروهاى خود و تعلقى که نسبت به محصولات خود دارد در جهت تکامل نگرش ها و تداوم موفقیت هاى خویش هرگاه نیاز به تحول احساس کرده با آغوش باز از آن استقبال مى نماید.

ما قصد داریم در نوآورى و کیفیت بهترین باشیم ، بنابراین خود را موظف میدانیم تا فرآیندهاى کاریمان را بطور مداوم اصلاح نموده و در جهت بهینه سازى آنها گام برداریم.

گروه سام – مهندس رفیع نژاد

 

دانلود اپلیکیشن